Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Zrzut ekranu (518).png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie przypominam sobie.
Zapytałem o test,jednak coś nie odpisuje.

Widziałem ostatnio konto Plusa do odsprzedania (rejka jest zamknięta od dłuższego czasu) ale za kilka stówek.
A tak bardziej serio,to trochę mniej ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tego Maxa nie da się kupić na usevq, za każdy razem błąd wywalało.
Wziąłem na próbę Trexa, kiedyś miałem, jest tam tego od zarąbania i jeszcze trochę, ale schemat ten co zawsze, co jakiś czas dropy.
Plusa nic nie jest w stanie przebić, ja nie znalazłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trex jest bardziej uniwersalny (VOD,kanały z równoległych światów,fikołki w standardzie ;)) ale nie ma na nim tak szybkiego przełączania stacji i płynnego poruszania się po archiwum.
Jeśli chodzi o dropy,to ciekawe,ile osób może korzystać z jednej listy Trexa w tym samym czasie...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyłka nie urywa, ale przyroda lata w miarę szybko, ponad 200 kanałów, ale i tak potrafi przymulić. Sporo jakiś wynalazków, kominki, jakieś relaksacyjne, tysiące tego. Nie idzie tego ogarnąć.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj w trakcie oglądania , wysypała mi się wersja Nexus 20 , dziś zainstalowałem Omegę, wszystkie ustawienia , konto Real_debrid na zielono , ale każde wyszukiwanie jest info od razu Fen not results , pomożecie co jeszcze zrobić ? Wszystko klikałem z godnie z poradnikiem
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj w trakcie oglądania , wysypała mi się wersja Nexus 20 , dziś zainstalowałem Omegę, wszystkie ustawienia , konto Real_debrid na zielono , ale każde wyszukiwanie jest info od razu Fen not results , pomożecie co jeszcze zrobić ? Wszystko klikałem z godnie z poradnikiem
EDIT: Znalazłem , błąd , w Fen jako scraper był ustawiony ten wbudowany , zmiana na Cocoscraper przywróciło wyszukiwanie. Dziwne , wydaje mi się ze w Nexus to utomatycznie się ustawiło , ale mogę się mylić :)
@Piramida - dokładnie tego mi brakowało dzięki za szybką reakcję ,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niby ok, szybko działa, ale u mnie np. nie chce odpalić Godzilli chociażby te 65gb
Fen znowu wyszukuje mi jedną Godzille w 4k 59.10gb, ale odpala.

W ogóle zupelnie inne wyniki dla RD.
EN zapomniałem hasła, więc nie mam jak sprawdzić.
 
Do góry